Rodinné odpoledne u Auerspergů ve Slatiňanech

Pro děti

  • Slatiňany ()
  • 6. 6. 2021
  • 13.00–17.00
  • 90 Kč dospělí, 50 Kč děti
Zámek Slatiňany, autor: Lukáš Zeman, nepodléhá Creative Commons | © Zámek Slatiňany, autor: Lukáš Zeman, nepodléhá Creative Commons

Přijměte pozvání na nedělní odpoledne 6. června do zámecké zahrady ve Slatiňanech. Společně se přesuneme do dávné doby přelomu 19. a 20.století, kdy zámek obývala knížecí rodina Franze Josefa Auersperga a jeho ženy Vilemíny, kteří se svými pěti dětmi rádi trávili čas na zdejším útulném a moderním letním sídle. Přijďte a zažijte společně s nimi a jejich služebnictvem odpoledne plné her a dobové zábavy. Kromě pana knížete a jeho choti poznáte například učitelku kresby, literatury, dramatických umění, tance, květinářku, komorné, dvorní dámy, rodinného učitele pana Baumgartena, francouzskou vychovatelku Saillet, syna pana myslivce a přítomen bude i podkoní s plavou klisnou Tájou a hříbátkem Timeou. Na závěr se mohou děti svést kočárem s koňským dvojspřežím u hřebčína. Malebnost zámecké zahrady bude dokreslovat po celé odpoledne živá hudba a nebude chybět ani občerstvení.

Vstupné je 90 korun dospělí, 50 korun děti, do 6 let zdarma. Permanentku na vstup do zahrady není možné v tento den uplatnit.


Těší se na vás zámek Slatiňany a slatiňanský divadelní spolek Acord, z.s.

POZOR!

Akce se koná pouze za příznivého počasí a dle platných vládních protiepidemických nařízení!
Permanentku na vstup do zahrady není možné v tento den uplatnit.